top of page

5 põhjust, miks laps võiks osaleda Tartu Ratsakooli ratsa- ja spordilaagris


Allolevalt toome teieni viis põhjust, miks võiks laps osaleda sellel suvel toimuval Tartu Ratsakooli ratsa- ja spordilaagris:

1. Laps veedab vähem aega arvuti- ja telefoniekraani vaadates, kuna enamus tegevusi toimuvad väljas värske õhu käes.

2.Paraneb füüsiline vorm. Ratsa- ja spordilaagris on ette nähtud igapäevased üldfüüsilised trennid, mis sobivad nii algajale kui ka edasijõudnud spordihuvilisele. Paraneb füüsiline võimekus ning rüht.

3. Lisanduvad teadmised ratsaspordist. Noor sportlane õpib hobuste hooldusest kuni ratsutamiseni.

4. Proovilepanek. Iga laagri lõpus on võimalik ratsa- ja sprodilaagris osalejal nädala jooksul omandatud teadmised ning oskused proovile panna nädala lõpus toimuval ratsavõistlusel. Võistlusmoment annab noorsportlasele hea võisluskogemuse. Võistlusel osalemine on küll vabatahtik, kuid väga soovitatud on siiski sellest osa võtta.

5. Vastutustunne. Laps õpib hoolitsema hobuste ning talli korrashoiu eest.

Lisaks saab laps kindlasti endale laagrist uusi sõpru ning saab väga hea suhlemiskogemuse.

2019.ndal aastal toimub kolm ratsa- ja spordilaagrit. Esimene laager toimub 17.-22.juuni, teine laager toimub 1.-6.juuli ning kolmas laager toimub 12.-17.augustil. Iga laager lõppeb laupäeval Tartu Ratsakooli karikasarja etapi võistlusega. Laagrilapsed on treeningus grupeeritud tasemete järgi. Iga päev toimuvad nii intensiivsed laupäevaks võistluseks süvaettevalmistusega ratsatrennid kui ka jõutreeningud, loovust arendavad töötoad ja koolitused.

Laagri hind 230 eur. Tartu Ratsakooli õpilastele 210 eur, sh võistluse stardimaks. Kes võistlusel ei soovi osaleda on laagri hind 195 eur. Ettemaks 85 eur tasumisel on laps laagris kirjas. Ettemaks ei ole tagastatav. Põhisumma tasumise tähtaeg on hiljemalt 10 päeva enne oma laagrivahetuse algust.

LISAINFO JA BRONEERIMINE: tarturatsakool@gmail.com või + 372 5397 8106 (Egle)

Kohtumiseni juba varsti toimuvatel ratsa- ja spordilaagrites!


bottom of page