top of page

LASTE PÄEVALAAGER HOBUSTEGA 2024

2024 teema: kestvusratsutamine


Laagrite toimumisajad:

17-21 juuni

15-19 juuli

12-16 august


Laagrivahetus toimub esmaspäevast reedeni, alates kella 9st on talli juures kogunemine ja päev kestab 17ni. Iga päev soe lõunasöök. Osaleda võivad ka lapsed, kellel varasem kogemus hobustega puudub. Samuti on osalema oodatud need, kes on varasemalt treeningutes osalenud. Sellel aastal esmakordselt oleme võtnud fookusesse kestvusatsutamise olemuse tutvustamise - sobivad hobused, treeningute eripärad ja võistlusvõimalused ja palju muud.


Iga päev sisaldab nii praktilisi tegevusi hobustega kui ka teoreetilist õpet, hobusepidamist ja loomade ja nende elukeskkonna tundmaõppimist ja hooldamist õpetavaid tegevusi kui ka muid loov- ja sportlikke tegevusi.

Õpitakse tundma hobustega tegelemise ohutusreegleid. Hobuste käitumise eripärasid ja nende mõttemaailma ning teadmiste rakendamist hobuste seljas.Tartu Ratsakooli ratsalaagrites kehtib nutivaba kord, lapsed on tavalisest nutikeskkonnast väljas ja fookus on füüsilistel tegevustel ning omaealistega ning loomadega suhtlemisel.Kui kogu laagris pole võimalik osaleda, siis saab osaleda kõigi laagripäevade asemel ka endale valitud sobivatel päevadel. 1-2 päeva korral osalemise päevahind 80 €, 3-4 päeva osalemise korral ühe päeva hind 75 €.NB! Laagrid toimuvad piisava arvu osalejate korral. Kui laagrivahetus ei toimu, siis saavad juba registreerunud osaleda järgmises vahetuses.Laagrinädala hind 270€


Registreerimine ja info tarturatsakool@gmail.com


Laager toimub nii eesti kui ka inglise keeles (camps are also in English)


Registreerimistasu on 50€, mis ei ole tagastatav laagrisse mittetulemisel.


Kohtumiseni laagris!

Tartu Ratsakool


"Astuda hobusele lähemale,

tähendab alustada eneseavastamise seikluslikku ja

tasakaalustatud teekonda

mööda kaljuserva."

M.Coates.Comments


bottom of page